€ 0

Frezer – operator CNC dam pracę w Niemczech, Schweinfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schweinfurt
  • Opublikowany: marzec 12, 2017 08:13

Firma ze Schweinfurtu poszukuje frezerów – operatorów CNC do atrakcyjnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy obsłudze sterowanych numerycznie frezarek.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic. 7268). Każdy z 22 oddziałów, które działają na terenie Polski i Niemiec, dokłada codziennych starań, aby zapewnić najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektrycznej poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:

FREZER CNC
Miejsce pracy: Schweinfurt

Opis stanowiska:
• Do obowiązków pracownika należy: obsługa frezarek ze sterowaniem Heidenhain/Mazak/Siemens na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia.
• Do codziennych prac należy ustawianie i programowanie maszyn (produkcja jednostkowa – części do maszyn i elementy do konstrukcji spawalniczych).
• Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem rysunku technicznego.
• Osoby zatrudnione w firmie będą pracowały na hali w systemie dwuzmianowym (ranna i popołudniowa). Firma zatrudnia Pracowników na stałe.

Naszym Pracownikom zapewniamy:
• Stabilizację zawodową dzięki zatrudnieniu na umowę o pracę na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi – np. Kindergeld, czyli świadczeniem rodzinnym), gdyż stawiamy na długofalową współpracę z naszymi pracownikami,
• Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (stawka podstawowa + dieta dzienna),
• W przypadku pojawienia się potrzeby wykonania zlecenia w godzinach nadliczbowych – są one płatne zgodnie z obowiązującym na terenie Niemiec prawem pracy,
• Opiekę konsultantów firmy gotowych do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz znalezieniu zakwaterowania (w pensjonatach/ kwaterach prywatnych) na czas projektu,
• Możliwość podjęcia długofalowej współpracy, a po zakończeniu jednego kontraktu oferujemy kontynuację współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych na terenie Niemiec,

Od kandydatów oczekujemy:
• Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego, zachęcamy jednak osoby z podstawową znajomością języka do aplikowania, z uwagi na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji na inne projekty,
• Doświadczenia jako operator maszyn CNC,
• Znajomości sterowania Heidenhain/Mazak/Siemens,
• Umiejętności ustawiania maszyn oraz wprowadzania korekt,
• Mile widziane doświadczenie w produkcji jednostkowej,
• Mile widziane posiadanie własnego samochodu – w celu zachowania niezależności na miejscu.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: praca@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

793 835 466

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.
Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

ID ogłoszenia: 31758c1515306115

Linki sponsorowane