€ 15,20€ brutto

Fizyczna praca w Niemczech jako pracownik drogowy od zaraz, Isselburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Isselburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2019 03:55

W rejonie Isselburg od zaraz do podjęcia fizyczna praca w Niemczech na stanowisku pracownika drogowego. Zatrudnienie 2019 przy naprawie nawierzchni asfaltowych dróg. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik drogowy

Miejsce pracy: Isselburg

Opis stanowiska:

Utwardzanie ziemi.
Zasypywanie ubytków w drogach.
Asfaltowanie.
Praca na drogach miejskich oraz pozamiejskich.

Wymagania:

Doświadczenie w wykonywaniu w/w czynności.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Prawo jazdy kat. B+E – mile widziane.
Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dokładność, precyzja.

Oferujemy:

Wynagrodzenie 15,20€ brutto/h.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Odzież roboczą i sprzęt do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!
Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.
APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/299764/2928/0/

ID ogłoszenia: 3215cf4ce6685267