€ 1700 +zakwaterowanie

Fizyczna praca w Niemczech bez języka wykładanie towaru w sklepie od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 26, 2019 04:19

Propozycja aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w sklepie z Hamburga przy wykładaniu towaru na półki. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik w sklepie

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 3

Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w sieci marketów na terenie Hamburga
  • praca jest o charakterze fizycznym przy wykładaniu produktów na półki, przeprowadzaniu kontroli jakości, porządkowaniu artykułów na regałach, przygotowywaniu ekspozycji itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy na okres 3 miesięcy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • dobre zorganizowanie, sumienność, solidność

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie w przyjaznych warunkach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 03/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-wykladanie-towaru-hamburg/

ID ogłoszenia: 1765c9922765e4ae