€ 2400 + dieta + zakwaterowanie

Fizyczna praca w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 10, 2018 3:09 am

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Hanowerze dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Pensja: 2400 euro brutto miesięcznie + 15 euro netto diety za każdy dzień roboczy

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy przeprowadzkach na ternie miasta Hanower – często zdarzają się również wyjazdy służbowe
  • obowiązkiem będzie demontaż sprzętów/mebli i rzeczy klientów, skrupulatne zabezpieczanie, pakowanie i transport na miejsce docelowe
  • pomoc w demontażu plus bezpieczny rozładunek i załadunek

Wymagania:

  • zaangażowanie, samodzielność
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zdolność do pracy w zespole
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • sumienność
  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę o pracę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fp/a/08/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-bez-jezyka-hanower/

ID ogłoszenia: 4835b6c8dd4bec25

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Hanower”

  1. Tomasz Sarna na Wrzesień 6, 2018 @ 1:17 pm

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą z państwa firmą proszę o kontakt +48 576160259 lub +48 510965922