€ 13,20/h + zakwaterowanie + napiwki

Fizyczna praca w Niemczech bez języka na myjni samochodowej od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 2, 2018 02:41

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na myjni samochodowej. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni samochodowej

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,20 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu samochodów osobowych
  • pracownik odpowiedzialny będzie za mycie, woskowanie, odkurzanie, zabezpieczanie elementów itp.

Oczekiwania:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zmotywowanie, pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę na dłużej
  • ubezpieczenie
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • świadczenia socjalne
  • opłacanie podatków

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca fizyczna na myjni, Hamburg 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-hamburg/

ID ogłoszenia: 9445bd74d5cc06ac