€ atrakcyjne

Fizyczna praca Niemcy sortowanie paczek bez języka w firmie DHL i DPD, Nohra

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2021 01:12

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek kurierskich. Zatrudnienie bez znajomości języka w firmach DHL i DPD m.in. na terenie Nohra.

Szukasz dobrze płatnej pracy?
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje:
• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
• praca w systemie trzy zmianowym,
• możliwość pracy na stałe,
• zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach nie dalej niż 15 km od miejsca pracy
• miejsce pracy:  (Erfurt), Gera, Halle
• możliwość pobrania zaliczki praca od zaraz

Wymagania:
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• odpowiedzialność, dokładność
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• chęć i motywacja do pracy samochód na wyjazd
Zakres obowiązków:
• sortowanie paczek
• praca w magazynach DHL i DPD

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,sortowanie paczek ” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

ID ogłoszenia: 82160b4aa7503fe9