€ 2400/mc

Fizyczna praca Niemcy od zaraz na myjni samochodowej bez znajomości języka 2019 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 20, 2019 12:16 am

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech 2019 bez znajomości języka przy myciu, sprzątaniu samochodów na myjni z Hamburga. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 2400 euro miesięcznie brutto przy wypracowaniu 160 godzin miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2019

Zakres zadań:

  • praca fizyczna w Hamburgu na myjni samochodowej przy sprzątaniu samochodów, myciu karoserii, polerowaniu, nakładaniu wosków i powłok ceramicznych
  • zadania wykonywane są w szybkim, sprawnym tempie

Oczekiwania:

  • wymagane minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność, sumienność, uczciwość
  • brak uczuleń czy alergii na środki chemiczne
  • duża dokładność

  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w kwocie 300 euro miesięcznie (samodzielne pokoje z łazienką i aneksem)
  • umowę na okres próbny
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • gwarancja dużej liczby godzin
  • dla chętnych możliwość pracy na nadgodziny
  • wsparcie polskojęzycznych opiekunów
  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia w stale rozwijającej się niemieckiej firmie

Jak aplikować?
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem auto-myjnia Hamburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 2555caf98c915180