€ 14,50/h brutto

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka na myjni samochodowej od zaraz Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 12, 2021 3:46 am

Myjnia samochodowa z Hamburga posiada wakaty. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka przy myciu i sprzątaniu samochodów osobowych klientów.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na myjni samochodowej jako pracownik fizyczny przy myciu i sprzątaniu aut osobowych
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac z użyciem profesjonalnej chemii oraz detergentów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane zgłoszenia od osób znających się na autodetailingu – nawet hobbistycznie
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność, solidność

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • pracę 5 dni w tygodniu od 9 do 19
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opcja pracy w weekendy
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przejścia na stałą umowę

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodowej, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fiz/a3/03/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-na-myjni-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 9316048d6695b024