€ 12,25/h + zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy bez języka przy odśnieżaniu od zaraz Garmisch-Partenkirchen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Garmisch-Partenkirchen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 16, 2018 06:16

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Garmisch-Partenkirchen przy odśnieżaniu z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu

Miejsce zatrudnienia: Garmisch-Partenkirchen, Niemcy

Zarobki: 10,25 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna, wykonywana ręcznie lub maszynowo na świeżym powietrzu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odśnieżanie, posypywanie solą oraz piachem

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia fizycznej pracy w Niemczech
  • gotowość do pracy w zespole
  • sumienność, odpowiedzialność, dobre zdrowie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej obowiązującej do końca marca 2018
  • zakwaterowanie zorganizowane za darmo
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i sprawdzonego pracodawcę
  • odzież roboczą oraz obuwie
  • przeszkolenie
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:
Odśnieżanie 01/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5345a5cfb1c8846c