€ 1520 euro brutto/mc + mieszkanie

Erfurt praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz sortowanie odzieży używanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 9, 2016 20:02

Sortownia odzieży używanej z Erfurtu zatrudni pracowników fizycznej pracy w Niemczech. Ogłoszenie aktualne od zaraz przy sortowaniu ubrań na taśmie i przy stołach.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Erfurt, Niemcy

Zarobki: 1520 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:

  • praca fizyczna w sortowni odzieży używanej
  • zadania wykonywane będą przy taśmach oraz stołach
  • konieczne będzie rozdzielenie ubrań pod kątem jakościowym bądź rodzajowym
  • inne zadania np: składanie ubrań oraz pakowanie w kartony lub foliowe worki

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa
  • dynamiczne tempo pracy
  • spostrzegawczość
  • możliwość zatrudnienia od drugiej połowy czerwca lub początku lipca 2016
  • odpowiedzialność, zwinność, zorganizowanie
  • brak alergii i uczuleń, szczególnie na kurz czy gumę/lateks (praca w rękawicach ochronnych)

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • przejazdy między zakwaterowaniem a zamieszkaniem
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy
  • dla pracowników najlepiej pracujących możliwość przedłużenia
  • zamieszkanie darmowe zorganizowane na miejscu przez pracodawcę

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sortowanie-ubrań/06/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 10957594772204e6

6 komentarzy na “Erfurt praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz sortowanie odzieży używanej”

  1. Przemyslaw Zukowski na czerwiec 10, 2016 @ 11:06

    Witam jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt 48518395577

  2. Witam, jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt +48 602 354 231 Wrocław

  3. Witam, jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt +48 602 354 231 Wrocław

  4. Witam,jestem zainteresowana tą pracą.Mam wielkie doswiadczenie,poniewaz pracowałam juz w tej branzy.Bardzo proszę o kontakt 48669416675 Halina

  5. Patrykkam1997 na czerwiec 15, 2016 @ 13:41

    Witam mam 18lat jestem zainteresowany podjęciem tej pracy , język niemiecki Komunikatywny , doświadczenie nie duże Ale szybko się uczę proszę o Priv 🙂

  6. Witam,jestem zainteresowany ta praca.Poprosze o kontakt 888019048