€ 13€/ h

Elektryk przemysłowy praca Niemcy od zaraz, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2022 01:16

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta m.in. z Berlina poszukuje od zaraz wykwalifikowanych elektryków przemysłowych do pracy w Niemczech. Konieczne kwalifikacje zawodowe oraz znajomość języka niemieckiego.

Praca w Niemczech lub Austrii od zaraz!
Stanowisko: ELEKTRYK
Darmowe zakwaterowanie
Zjazdy do Polski regularnie co 10 dni
Zakres obowiązków:
• wszelkie prace związane z zawodem elektryka
• trasy kablowe
• montaż oświetlenia, gniazd itp.
• montaż szaf sterowniczych
• elektryka budowlana
• inne prace związane z zawodem
Wymagania:
• prawo jazdy
• kwalifikacje i doświadczenie w pracy jako elektryk
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• darmowe zakwaterowanie
• darmowe ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
• praca w nowoczesnej, rozwijającej się międzynarodowej i wielokrotnie -nagradzanej firmie
• gwarantowana ciągłość zleceń przez cały rok (170 h/miesiąc)
• darmowe samochody służbowe
• zjazd do Polski dwa razy w miesiącu
• pracodawca opłaca przejazdy z Polski do Niemiec/Austrii
• otrzymasz darmową odzież roboczą
• profesjonalne elektronarzędzia
Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas! Kontakt: Kamila +48 570 901 414 możesz wysłać sms o treści elektryk- odzwonię i odeślę Ci szczegóły oferty
Klaver sp. z o. o. KRAZ 18450

ID ogłoszenia: 49762b5b268dc74d