€ 19 euro brutto

Elektryk do pracy w Niemczech na budowie od zaraz w Markgröningen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Markgröningen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Czas nieokreślony
  • Opublikowany: listopad 3, 2023 02:14

Firma działająca w Markgröningen poszukuje od zaraz doświadczonych elektryków do rozpoczęcia pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie głównie przy montażu okablowania oraz rozdzielni elektrycznych na terenie placu budowy.

Potrzebujemy Elektryków :

Praca w Markgröningen (koło Stuttgartu) dla dużej międzynarodowej firmy, z zamieszkaniem w pobliskim hotelu.

Umowa próbna na 6 miesięcy , po umowie próbnej kontynuowana na czas nieokreślony na niemieckich warunkach.

Mile widziane także osoby z własną działalnością gospodarczą.

Wysokość wynagrodzenia uzależniona od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego.

Polskojęzyczna pomoc w załatwieniu wszystkich formalności.

Praca stała w jednym miejscu, bez delegacji!

Zagwarantowana odzież robocza oraz narzędzia do pracy.

Wykonywane obowiązki przez pracownika :

* Montaż okablowania oraz rozdzielni elektrycznych na terenie placu budowy

* Serwis i modernizacja placu budowy

* Montaż oświetlenia na terenach placów budowy

* Naprawa elektrycznego sprzętu budowlanego na terenie warsztatu

* Pomiary elektryczne

* Codziennie praca od 7 do 17 ,w piątki od 7 do 11.30

( Możliwość nadgodzin po konsultacji z kierownictwem )

WYMAGANIA :

* Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego (mile widziany poziom komunikatywny)

* Wykształcenie elektryczne

* doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych

* Prawo jazdy kat.B

* Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych

W razie pytań proszę dzwonić , kontakt w jęz. polskim:
+4917623661955

ID ogłoszenia: 2526543dd6c840ee

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Justyna Stolowska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Justyna Stolowska »