€ 17,50 €B /h + dieta 9€N /h

Elektryk budowlany – Niemcy praca w budownictwie od zaraz, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Opublikowany: maj 16, 2023 00:22

Agencja doradztwa personalnego dla klienta ze Stuttgartu poszukuje wykwalifikowanych elektryków budowlanych do podjęcia pracy w Niemczech na budowie przy montażu instalacji.

“Kapitał można zdobyć, fabryki można zbudować, a ludzi trzeba pozyskać” Hans Christoph von Rohr

Firma Von Caprivi jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która od ponad 10ciu lat odnosi sukcesy na rynku niemieckim. Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą w branży budowlanej, przemysłowej, jak i medycznej. Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki? U nas to możliwe!

Elektryk budowlany – Południe Niemiec!
Stuttgart

Obowiązki
-montaż ogólnych instalacji elektrycznych,
praca w domach/mieszkaniach, jak i na budowach według planów,
-instalacje elektryczne paneli słonecznych,
-doświadczenie przy nowych, jak i starych instalacjach elektrycznych,
-przegląd, naprawa, konserwacja,
-praca u klienta w oparciu o Państwa umiejętności.

Wymagania
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny,
-świadectwo czeladnicze w zawodzie elektryka lub pokrewne – warunek konieczny!
-wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 3 lata),
-prawo jazdy kategorii B, jak i własny samochód będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym,
-elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność,
-gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria , Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia).

Oferujemy
-wynagrodzenie od 2.600€ brutto miesięcznie (17,50 € brutto/h) dodatkowo dieta w wysokości od 1.300 € netto/na reke miesięcznie (9 € netto/h)!
-organizujemy zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy,
-cotygodniowe zaliczki!
-niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag,
-doradztwo i pomoc naszego polskojęzycznego opiekuna!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy link:
Aplikuj: https://voncaprivi.persy.jobs/persy/sl/ck70u74g
Potrzebujesz wiecej informacji napisz lub zadzwon!
klaudia.kuzawa@voncaprivi.de
+4971134252275

ID ogłoszenia: 107645e35ebd1b90

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: VonCaprivi
  • Zarejestrowany od: maj 12, 2023

Inne przedmioty dodane przez VonCaprivi

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez VonCaprivi »