€ Do uzg.

Drukarz operator maszyny drukarskiej do pracy w Niemczech od zaraz, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: sierpień 23, 2022 01:01

Agencja pośrednictwa zatrudnienia od zaraz poszukuje kompetentnej osoby do pracy w Niemczech na stanowisku drukarza – operatora maszyny drukarskiej w Monachium.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

obowiązki:
Obsługa, ustawianie i czyszczenie prasy drukarskiej

wymagania:
doświadczenie
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
znajomość praktycznej wiedzy z zakresu obsługi maszyn i pras drukarskich

długotrwała niemiecka umowa o pracę
wynagrodzenie 2 800 Euro netto miesięcznie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy:

office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Drukarz operator maszyny drukarskiej Niemcy “

ID ogłoszenia: 9556303ba6c49c32