€ 2500-2600/mc brutto

Dortmund, Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu centrum handlowego dla sprzątaczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 1, 2019 04:55

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu centrum handlowego w Dortmundzie. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek lub sprzątaczy. Oferta z odpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Personel sprzątający

Wakaty: 5

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 2500-2600/mc brutto

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym
  • sprzątanie centrum handlowego zgodnie z grafikiem
  • dbanie o czystość toalet, części restauracyjnej, mycie podłóg, sprzątanie części restauracyjnej itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • zdolność do pracy w grupie
  • optymizm, wysoka kultura, schludność
  • nienaganne maniery
  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość, sumienność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • pomoc we wszelkich kwestiach – urzędowych, tłumaczeniu dokumentów itp.
  • samodzielne stanowisko pracy
  • przeszkolenie
  • uczciwą umowę i atrakcyjne zarobki
  • umowę niemiecką na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/03/2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-centrum-handlowego-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 5485c786390256d3