€ od 14,50/h brutto

Dla sprzątaczek Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu biur w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 12, 2021 3:10 am
  • Wygasa: 15 dni, 10 godzin

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu biur w Hamburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Bezpłatne zakwaterowanie oferowane na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątaczka biur

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań należeć będzie pilnowanie i utrzymywanie czystości w powierzchniach biurowych
  • typowe prace polegające na myciu podłóg, odkurzaniu, wycieraniu kurzu, włączaniu zmywarku, sprzątaniu gabinetów, sal konferencyjnych, sal open space, łazienek itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki i dobre zarobki
  • dla najlepszych pracowników stałą współpracę
  • świadczenia socjalne
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • szkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora przez cały okres trwania zatrudnienia

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 34861647cd0af020