€ 13,50/h brutto

Dla par praca w Niemczech bez języka od zaraz pakowanie keczupów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 26, 2022 01:25

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech także dla par i bez znajomości języka. Od zaraz oferta z fabryki w Dreźnie przy pakowaniu keczupów i sosów pomidorowych na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • prosta i powtarzalna praca w fabryce na produkcji keczupów oraz sosów pomidorowych
  • do zadań należy między innymi: dbanie o wysoką jakość, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, pakowanie itp.

Wymagania:

  • stosowanie się do zasad BHP
  • brak uzależnień
  • przykładanie się do zadań
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie
  • motywacja, sumienność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • pełny etat
  • system trzy zmianowy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem terminowo
  • dla najlepszych opcja stałego zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • prawo do urlopu wypoczynkowego
  • premie półroczne

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 70762debb9b45e48