€ 2145/mc brutto

Dla par praca Niemcy od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 21, 2022 03:07

Od zaraz oferta tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w fabryce z Hanoweru dla par również bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Wynagrodzenie: 2145 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 16

Miasto: Hanower, Niemcy

Obowiązki:

  • łatwa i powtarzalna praca przy linii
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem perfum
  • zadania wykonywane są w komfortowej pozycji siedzącej

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • energiczność, zwinność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zręczność
  • pełna punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony
  • bezpośrednio u pracodawcy
  • opcja pracy w soboty
  • respektowane prawo do urlopu
  • pracę w wymiarze 8h przez 5 dni w tygodniu
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • wdrożenie w obowiązki i sumienne przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania wiadomości z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie perfum, Hanower 01/2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-w-hanowerze/

ID ogłoszenia: 48161e95ae0ce0c3