€ od 9,80 brutto/h

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz pakowanie kawy Hünfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hünfeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 19, 2021 4:33 am

Firma z Hünfeld poszukuje pakowaczy lub pary do ciekawej pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy pakowaniu kawy od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie na miejscu organizuje pracodawca.

Stanowisko: Pracownik produkcji kawy

Liczba wakatów: 20

Miasto: Hünfeld, Niemcy

Pensja: 9,80 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę urządzeń produkcyjnych oraz pakowanie zestawów w których skład wchodzi kawa z kubkiem

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność na okres 6-8 tygodni
  • możliwość pracy w soboty
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • czynne prawo jazdy kat. B i samochód na wyjazd

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy z pracodawcą
  • stałe wsparcie koordynatora ze strony agencji
  • wsparcie w zorganizowaniu wyjazdu
  • pomoc przy przygotowaniu dokumentów
  • brak zeitkonta
  • miejsce zamieszkania
  • opcja zatrudnienia również dla par
  • bardzo dobre zarobki
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowacz-kawy

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/311175/0/

ID ogłoszenia: 289604fff862bbc2