€ od 12,85/h brutto

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz na produkcji batonów fabryka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2021 3:07 am
  • Wygasa: 6 dni, 11 godzin

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji batonów. Zatrudnienie w fabryce z Augsburga dla par także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Miasto: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pierwsze dni pracy to gruntowne przeszkolenie pracownicze z BHP, stanowiskowe oraz maszynowe + przydział szafki, odzieży, podpisanie dokumentów
  • zadania będą zlecane po szkoleniu zgodnie z predyspozycjami oraz posiadanym doświadczeniem i kwalifikacjami
  • prace polegają na np.: pakowanie produktów, kontroli jakości, wykonywaniu prostych prac produkcyjnych, obsługiwaniu maszyn

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienność, pracowitość
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • pełna punktualność
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pierwszą umowę na czas określony z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie podatku do niemieckiego urzędu
  • legalną umowę z urlopem płatnym
  • wsparcie rezydenta na miejscu
  • pomoc przy tłumaczeniach czy sprawach urzędowych na prośbę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 852613f917aa2471