€ 13,50/h +zakwaterowanie

Dla par praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji deserów w Berlinie od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Grudzień 8, 2020 4:09 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par na produkcji deserów mrożonych. Oferta z fabryki w Berlinie aktualna od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie na miejscu możliwe odpłatnie – kwatery pracownicze.

Stanowisko: pracownik produkcji deserów

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Umowa: na 6 miesięcy

Miasto: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę (12,50/h brutto plus dodatek w wysokości 1 euro brutto za pracę w warunkach chłodniczych)

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca produkcyjna w zakładzie z Berlina
  • aktualnie w fabryce obowiązuje przestrzeganie wysokich norm BHP oraz reżimu sanitarnego związanego z wirusem
  • pracownicy mają zapewnione przeszkolenie pracownicze oraz odpowiednie stroje i środki bezpieczeństwa – do tej pory nie było przypadków zarażenia w naszym zakładzie
  • do zadań należeć będzie dbanie o wysoką jakość, pakowanie, mieszanie, obsługa urządzeń produkcyjnych, odmierzanie składników oraz inne zadania zlecane przez koordynatora na bieżąco

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki oraz dobre dodatki do pensji podstawowej
  • premię za pełną frekwencję
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • umowę na pół roku
  • świadczenia socjalne oraz ubezpieczenie pracownicze
  • pracę w systemie zmianowym
  • dla zainteresowanych możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, od listopada 2020 Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 2295fce067601eb1