€ 1400 netto+zakwaterowanie

Dla par praca Niemcy bez języka od zaraz przy pakowaniu kosmetyków w Muggensturm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Muggensturm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2021 1:44 am

W miejscowości Muggensturm także dla par dostępna praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka na stanowisku pakowacza / pakowaczki.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Muggensturm, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1400 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kontrola jakości oraz manualne pakowanie produktów kosmetycznych oraz farmaceutycznych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznych rezydentów
  • możliwość pobierania zaliczek
  • atrakcyjne dodatki zmianowe
  • wynagrodzenie w wysokości 1400 euro netto miesięcznie
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę delegowania
  • możliwość wyjazdu i podjęcia pracy w Niemczech również dla par

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/aplikacja-crp

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-praca-bez-znajomosci-jezyka-rowniez-dla-par

ID ogłoszenia: 746612d51c153c91