€ 10,50 € brutto/h

Dla par praca Niemcy bez języka od zaraz na magazynie z odzieżą i perfumami k. Dortmundu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: rok
  • Opublikowany: wrzesień 10, 2021 01:54

Od zaraz w Kamen k. Dortmundu możliwa praca w Niemczech na magazynie z perfumami i odzieżą. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego także dla par przy zbieraniu zamówień ze skanerem.

Do nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner¬¬¬¬¬
Miejsce pracy: Niemcy, Kamen – okolice Dortmundu

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia
Praca w magazynie odzieży i perfum – OD ZARAZ 30.08.2021
Praca również dla par, znajomych
PAKIET BENEFITÓW

Zakres obowiązków:
• zbieranie zamówień przy pomocy skanera ręcznego (ubrania, perfumy)
• przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki
• inne prace magazynowe

Wymagania:
• sumienność
• chęć do podjęcia pracy od zaraz
• mile widziany j. niemiecki lub j. angielski
• dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach- niemiecka umowa o pracę
• wynagrodzenie 10,50 euro brutto/h
• dodatki za pracę w godzinach nocnych (25%)
• dodatki za pracę w niedziele (50%)
• dodatki za pracę w święta (100%)
• zakwaterowanie o wysokim standardzie za tylko 9 euro dziennie
• ubezpieczenie pracownicze, opiekę zdrowotną
• możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania niemieckiego zwrotu podatku
• pomoc w załatwieniu wszystkich formalności bez wychodzenia z domu
• pracę w sprawdzonej firmie w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portalu

lub wysłanie sms-a o treści „PRACA NIEMCY”

tel.: 797 828 375

ID ogłoszenia: 1546139129c6e94e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kr.rekrutacje
  • Zarejestrowany od: sierpień 30, 2021

Inne przedmioty dodane przez kr.rekrutacje

Ostatnie przedmioty dodane przez kr.rekrutacje »