€ 11,00/h +dodatki, zakwaterowanie

Dla par pakowanie czekolad Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz w Erfurcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: wrzesień 10, 2021 02:02

Przy pakowaniu czekolad w rejonie Erfurtu możliwa od zaraz ciekawa praca w Niemczech także dla par. Ogłoszenie 2021 bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Twój zakres obowiązków

pakowanie artykułów

kontrola jakościowa

praca przy taśmie produkcyjnej

Nasze wymagania

punktualność, samodzielność, dokładność

doświadczenie w środowisku produkcyjnym

chęć do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

zaangażowanie w wykonywane obowiązki

prawo jazdy kat. b

To oferujemy

umowę o pracę na warunkach niemieckich

atrakcyjne wynagrodzenie 11 euro brutto/godzina

DARMOWE ZAKWATEROWANIE w komfortowych mieszkaniach i pensjonatach (pokoje1 i 2 osobowe. Na miejscu Internet, kuchnia, łazienka. Zakwaterowanie w pełni wyposażone)

dodatki za pracę w godzinach nocnych +25% oraz za pracę w niedziele +50%

dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

płatne dni świąteczne wolne od pracy

szkolenie przed rozpoczęciem pracy

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy

wsparcie organizacyjne/ pomoc w załatwieniu spraw formalnych przed wyjazdem do Niemiec

możliwość długoterminowej współpracy

możliwość zatrudnienia również par

Aplikacja

Przez formularz na stronie (krótki link) – http://bit.do/pakowacz-erfurt

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja pracy ze specjalizacją w rekrutacji kandydatów w branży spożywczej i logistycznej tylko i wyłącznie na terenie Niemiec. Dzięki wieluletniemu doświadczeniu współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami przetworów spożywczych oraz międzynarodowymi firmami logistycznymi. Uwzględniając osobiste plany życiowe kandydatów zapewniamy zawsze niemiecką umowę o pracę z pełnym dostępem do świadczeń socjalnych oraz opiekę organizacyjną na nowym miejscu pracy.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-do-pakowania-czekolady-niemcy,oferta,8325326

ID ogłoszenia: 5396136af3078e68