€ 1400-1750 netto +mieszkanie

Dla par od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji części samochodowych, Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 20, 2023 02:37

Fabryka z okolic Bonn poszukuje kandydatów lub pary do pracy w Niemczech na produkcji części samochodowych. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Lokalizacja: Meckenheim, Morsbach – okolice Bonn, Niemcy

Zarobki: 1400 do 1700 euro netto – po opłaceniu zamieszkania

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce na produkcji części dla branży samochodowej
  • do zadań należeć będzie samodzielna obróbka oraz przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości
  • pracownik będzie odpowiedzialny za konfekcjonowanie, pakowanie oraz inne prace pomocnicze wykonywane na bieżąco

Oczekiwania:

  • pełna mobilność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego u jednej osoby w zespole
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie mile widziane
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym i w soboty

Zapewniamy:

  • pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • opcja wypracowywania nadgodzin
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – kartę EKUZ, druk A1, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • przyjazne warunki zatrudnienia i stabilną umowę o pracę
  • dodatek w wysokości 100 euro miesięcznie netto do wynagrodzenia dla osób ze znajomością języka niemieckiego
  • zamieszkanie
  • +25% za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych
  • dwie premie roczne – na święta i wakacje
  • płatne dni świąteczne i wolne od pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: www.bit.ly/praca-bonn

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0

ID ogłoszenia: 82163c5d6ec73925