€ 1880-2080/mc

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 10, 2020 04:09

Szukamy pakowaczy również bez znajomości języka do pakowania przekąsek solonych w fabryce z Berlina. Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: od 1880 do 2080 euro brutto miesięcznie – wysokość wynagrodzenia będzie uzgadniana indywidualnie

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej jako pakowacz przekąsek solonych
  • jest to prosta praca przy taśmie, polegająca na kontroli jakości, pakowaniu i obsłudze urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • umiejętność dobrego dysponowania czasem pracy
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dużą zaletą będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • gotowość do wykonania płatnych badań w Niemieckim sanepidzie za ok. 25 euro

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach, za 2 osobowe pokoje dla par aktualnie należy zapłacić 300 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najrzetelniej wypełniających powierzone obowiązki

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie przekąsek – 03/Berlin” należy przesłać z załączeniem CV oraz LM na adres dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 4275e8ef2b2c4e03