€ 2050/mc

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na magazynie z obuwiem w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 19, 2021 02:41

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwniczej z Lipska. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni obuwniczej

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 2050 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 8

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek na magazynie i dokumentach
  • przygotowywanie towarów do wysyłki – pakowanie, zabezpieczanie
  • kompletowanie zamówień
  • przyjmowanie dostaw oraz rozładunek
  • wprowadzanie danych do systemu
  • generowanie listów przewozowych
  • zamawianie niezbędnych artykułów – taśmy, folii sterczowej itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • sumienność, odpowiedzialność, wielozadaniowość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie przy sprawach urzędowych, u lekarzy czy w bankach
  • pomoc koordynatora Polaka przez cały okres zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bez pośredników
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby lub 500 euro od pary w wynajętych mieszkaniach

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 10/2021” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 330616db68e60cf6