€ 2000-2800/mc brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie RTV od zaraz Bremen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 16, 2021 4:24 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV w Bremen. Niemcy praca dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień oraz przygotowaniu towaru do dystrybucji.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: od 2000 do 2800 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV w charakterze pomocnika
  • do zadań należeć będzie kompletowanie towarów, dbanie o porządek, pakowanie towarów i zabezpieczanie, przyjmowanie dostaw oraz rozładunek. aktualizowanie danych w systemie, obsługiwanie urządzeń – np.: wózka widłowego, bram
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • opiekę koordynatora Polaka
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • płatny urlop
  • świadczenia socjalne
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 450 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 546604f9f622a10e