€ 2600-2900+dieta, zakwaterowanie

Dla par fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz sortowanie odpadów w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 9, 2024 03:59

Od zaraz także dla par oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka w firmie recyklingowej z Hamburga przy sortowaniu surowców wtórnych. Zakwaterowanie darmowe na miejscu!

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odpadów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2600 do 2900 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Zakres obowiązków:

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w firmie specjalizującej się w recyklingu, gdzie głównym zadaniem będzie manualne sortowanie i segregacja surowców na linii produkcyjnej. Efektywność i szybkość działania mają kluczowe znaczenie, nawet po pierwszym etapie selekcji odpadów. Bezwarunkowym priorytetem jest rygorystyczne przestrzeganie określonych przepisów dotyczących bezpieczeństwa oraz standardów higieny pracy, zapewniających ochronę pracowników podczas wykonywania obowiązków.

Wymagania:

  • Oczekujemy braku uzależnienia od substancji psychoaktywnych.
  • Regularność i punktualność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Precyzja w realizacji obowiązków.
  • Dobra kondycja fizyczna oraz ogólny dobry stan zdrowia.
  • Znajomość języka niemieckiego stanowi dodatkowy atut, lecz nie jest wymagana.

Oferujemy:

  • Pełnoetatową umowę o pracę w Niemczech, dostępną natychmiastowo.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Pakiet – firmowe ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników.
  • Specjalistyczne szkolenia związane z zakresem obowiązków.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia.
  • Wsparcie zespołu, włączając pomoc od polskojęzycznego rezydenta.
  • Bezpłatne mieszkanie gwarantujące wygodę i oszczędności finansowe.
  • Pomoc w załatwianiu formalności urzędowych.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Hamburg 2024”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@germanymail.com

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odpadow-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 459659c88a712c61