€ 1886/mc brutto

Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 2, 2018 03:40

Oferujemy zatrudnienie w Düsseldorf dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 1886 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • prosta praca produkcyjna na jednym z etapów w nowoczesnym zakładzie
  • obowiązkiem będzie wspieranie przy montażu zabawek z tworzyw sztucznych
  • pracownik wykonuje testy produktów, niektóre osoby mogą zostać oddelegowane do pakowania
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • punktualność, skrupulatność, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy samodzielnej i w zespole

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • częściowe dofinansowanie na pokrycie kosztów zamieszkania – pracodawca dopłaca 150 euro miesięcznie, dzięki czemu pracownik korzysta z bardzo dobrych warunków w cenie jedynie 150 euro miesięcznie
  • pełny etat
  • opieka rezydenta Polaka

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-zabawek/10/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8245bb276b6cdecc

3 komentarze na “Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja zabawek od zaraz Düsseldorf”

  1. Andrzej Podejma na październik 2, 2018 @ 13:40

    witam jestem zainteresowany prosze o kontakt 698379322 w celu uzgodnienia kilku istotnych dla mnie spraw dziekuje .

  2. Witam jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt.

  3. Witam jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy prosimy o jaki kolwiek kontakt pod adres dygmar10@gmail.com lub telefon +447405475374