€ 1850-2250/mc brutto

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na magazynie obuwia Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 10, 2020 04:07

Hurtownia obuwia z Hamburga zatrudni od zaraz osobę bez znajomości języka na magazynie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Termin: od zaraz

Pensja: od 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia, znajomości języka i umiejętności

Wakaty: 8

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwniczej przy wypełnianiu codziennych zadań jako pomocnik magazyniera
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień, pakowanie, rozładunek dostaw, wprowadzanie danych do systemu, generowanie listów przewozowych, dbanie o porządek, współpracowanie z firmami przewozowymi oraz innymi działami firmy itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • samodzielność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia zdobytego w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par i grup
  • przejrzyste warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • do 30 dni urlopu rocznie
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. mg/a4/12/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-magazynie-obuwia-bez-jezyka-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 9905e17892e21ab8

1 odpowiedź na “Dla par dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na magazynie obuwia Hamburg”

  1. Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt +4915124411561