€ 13-14,50/h brutto

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z odzieżą od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2020 04:13

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą. Zatrudnienie w Hamburgu dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie odzieżowym

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie produktów pod zamówienia
  • pakowanie towarów oraz ich wysyłka
  • aktualizowanie danych
  • obsługa wózka paletowego, komputera oraz skanera ręcznego
  • rozładunek dostaw
  • montaż zabezpieczeń antykradzieżowych
  • etykietowanie produktów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dostępność od zaraz na pół roku
  • zdyscyplinowanie, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • niemiecką umowę o pracę na 6 miesięcy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie za miejsce w 2 osobowym pokoju, 300 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: Magazyn odzieżowy Hamburg 05/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 4155ed8e0fbbd3dd