€ 12,85/h brutto

Dla par bez języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu galanterii skórzanej Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 8, 2021 2:38 am
  • Wygasa: 13 dni, 8 godzin

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Wolfsburga bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu galanterii skórzanej na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • zatrudnienie w środowisku monitorowanym – konieczne jest wyrażenie odpowiednich zgód
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie skrupulatnej kontroli jakości oraz pakowanie galanterii skórzanej – pasków, aktówek, portfeli, kosmetyczek, torebek

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • przykładanie się do obowiązków
  • spostrzegawczość
  • skrupulatność
  • zdolność do pracy w grupie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

  • rzetelne szkolenie pracownicze przeprowadzone w języku polskim
  • sprawdzonego pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • system poleceń pracowniczych – za każde polecenie pracownika który przepracuje 3 miesiące bonus
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem, świadczeniami i płatnym urlopem
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 64760be56e8a8fea