€ Do uzg.

Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz produkcja batonów i konfitur w Bad Schwartau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Schwartau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 11, 2022 02:18

Zakład z Bad Schwartau od zaraz poszukuje chętnych lub pary do pracy w Niemczech na produkcji batonów i konfitur. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu – darmowo.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji batonów oraz konfitur

Wynagrodzenie: do ustalenia

Miasto: Bad Schwartau, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 28.11.2022 – termin do uzgodnienia

Umowa: do świąt – z opcją przedłużenia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie, która zajmuje się przetwórstwem owoców – truskawek, wiśni oraz śliwek
  • do zadań należeć będzie praca na produkcji batonów oraz konfitur
  • pracownik odpowiedzialny będzie za zdejmowanie gotowych produktów z linii, pakowanie, przygotowanie do magazynowania, przeprowadzanie kontroli jakości oraz etykietowanie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy za granicą
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora przez cały okres trwania kontraktu
  • pomoc na każdym etapie rekrutacji
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • solidne zarobki
  • atrakcyjny dodatek za wyjazd swoim autem
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie na miejscu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

http://hrinternational.pl/aplikuj/ z wpisaniem stanowiska “Pomocnik produkcji – batoniki / konfitury”

źródło: www.pracuj.pl/praca/pomocnik-produkcji-batoniki-konfitury-niemcy,oferta,9524116

ID ogłoszenia: 3036369902bbdfbe