€ 1700 € brutto

Dla par bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie żywności w Lübbenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lübbenau
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 27, 2020 05:21

Bez znajomości języka na terenie Lübbenau dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie z żywnością. Zatrudnienie dla par przy zbieraniu zamówień w systemie PBV.

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Komisjoner

Miejsce pracy: Lübbenau (blisko granicy – 80 km od Gubina!)

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:
– zbieranie zamówień spożywczych przy pomocy systemu głosowego (pick by voice) na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu,
– pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki,
– ogólne prace magazynowe.

Wymagania:
– doświadczenie w komisjonowaniu na wózkach elektrycznych,
– znajomość podstaw języka niemieckiego niezbędnych do pracy z systemem głosowym lub chęci do ich nauki,
– chęć do pracy,
– gotowość do wyjazdu do Niemiec.

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę,
– zarobki ok. 1700 € brutto miesięcznie (10,50 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie,
– możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,
– 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, dodatki za święta,
– opiekę polskiego koordynatora,
– bezpłatny transport,
– możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Raik Scheffler Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679; UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację.
Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: info@lps.ag

ID ogłoszenia: 7705e7c8357bae18