€ 1600-2300 netto

Dla Elektryka od zaraz oferta pracy w Niemczech Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria,
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 23, 2015 22:24

Firma budowlana z Bawarii poszukuje elektryka do pracy w Niemczech przy montażu instalacji w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym. Wymagane kwalifikacje zawodowe i doświadczenie.

Opis stanowiska:

*instalacja budowlana
*instalacja przemysłowa
*praca pod wysokim napięciem

Wymagania:

*certyfikat kwalifikacyjny jako elektryk
*długoletnie doświadczenie w zawodzie
*doświadczenie w jedym z danych krajów: Niemcy, Austria, Szwajcaria
*dobra znajomość języka niemieckiego (w zespole co najmniej komunikatywna)
*prawo jazdy mile widziane
*odpowiedzialność, dyspozycyjność, sumienność i samodzielność

Oferujemy:

*niemiecką umowę w niemieckiej firmie
*atrakcyjne wynagrodzenie od 1600-2300€ netto w zależności od kwalifikacji
*możliwość podwyżki (Branchenzuschlag Metall) za każde przepracowane 6 tygodni
*zakwaterowanie organizowane i opłacane przez firmę
*pomoc przez naszą międznarodową firmę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie danych na:

centner@perilia-hr.de
Tel: 0049 16090400500

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

ID ogłoszenia: 968555dd35ab7771