€ 13-16/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu w klinice od zaraz Stuttgart 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 4, 2019 04:39

Od zaraz zatrudnimy osobę do sprzątania kliniki medycyny estetycznej w Stuttgarcie. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na pełny etat przy sprzątaniu kliniki medycyny estetycznej
  • osoba zatrudniona dba o czystość we wszystkich pomieszczeniach – toaletach, gabinetach, poczekalni, holach, magazynku itp.
  • obowiązkiem będzie odpowiednie przechowywanie odpadów, włączanie lamp bakteriobójczych i odkażanie powierzchni

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • wsparcie w zorganizowaniu płatnego zakwaterowania na miejscu
  • odzież roboczą
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zapewnione profesjonalne sprzęty, chemia i środki do sprzątania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższy adres kontaktowy:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki/01/2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-przy-sprzataniu-w-klinice-medycyny-estetycznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 5255c2e8ee0ddcc7