€ 1,500.00

Dam pracę w Niemczech – opieka nad osobą starszą w Göttingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Göttingen
  • Znajomość języka: bardzo dobra
  • Opublikowany: Lipiec 2, 2017 6:10 am

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech jako opiekun – opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w Göttingen przy opiece nad małżeństwem oraz wsparciu przy prowadzeniu domu.

Stanowisko pracy: Opieka nad osobą starszą w prywatnym domu w Niemczech – Göttingen

CareWork to dobrze znana w Polsce i w Niemczech marka firm świadczących wysokiej jakości usługi m.in. w zakresie domowej opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w Niemczech.. Oferujemy sprawdzone miejsca pracy w opiece nad osobami starszymi – nie jesteśmy pośrednictwem, mamy własnych klientów.

Miejsce pracy : Niemcy – okolice Göttingen (Getynga)
Wysokość wynagrodzenia: 1500 EUR /netto miesięcznie.
Termin zatrudnienia: kontrakt od 30 sierpnia 2017 r do 03 listopada 2017 r

Wymagania:
– płynna znajomość języka niemieckiego
– aktywne prawo jazdy
– doświadczenie w kontaktach z osobami w podeszłym wieku

Opis stanowiska pracy:
Praca w opiece u małżeństwa (pan jest samodzielny, prowadzi jeszcze samochód). Oboje małżonkowie potrzebują pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, przygotowywaniu i podawaniu posiłków, robieniu zakupów. Starsza pani dodatkowo pomocy przy myciu i ubieraniu, rozdrabnianiu posiłków (ma problemy z przełykaniem).
Nie ma pracy nocnej. Zapewnione jest wsparcie niemieckich służb pielęgnacyjnych w zakresie dozowania leków i kąpieli podopiecznej.
Podopieczna jest spokojną osobą, bardzo dużo śpi, ma początki demencji.

Oferowane warunki zatrudnienia
– umowa zlecenie
– zapewniony osobny pokój w domu podopiecznych i wyżywienie w ramach umowy, bezpłatny dostęp do telefonu i sieci Internet – pokrycie kosztów dojazdu do i powrotu z pracy w Niemczech – możliwość wyboru waluty wypłaty wynagrodzenia (w EUR lub PLN)
– wprowadzenie w obowiązki przez zmienniczkę
– profesjonale i przyjazne wsparcie sprawnego zespołu pracowników merytorycznych firmy

Zgłoszenia i dodatkowe informacje:
SMS na nr 602 818 040 (w treści numer oferty VID 5854)
Email na adres rekrutacja@carework.pl
Telefon stacjonarny: 61 662 10 81 od poniedz. do piątku w godz. 9-17
Chcesz poznać nas przed złożeniem swojej oferty – informacje o firmie znajdziesz na www.carework.pl, Facebook: CareWork
10 lat na rynku opieki nad osobami starszymi oraz certyfikat TÜV zobowiązują do solidności!

ID ogłoszenia: 889594a6f4194d39

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kurtsil
  • Zarejestrowany od: Lipiec 2, 2016

Inne przedmioty dodane przez kurtsil

Ostatnie przedmioty dodane przez kurtsil »