€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech operator maszyn-mechanik procesowy tworzyw sztucznych, Markgröningen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: luty 26, 2021 03:57

Agencja zatrudnienia dla firmy przemysłowej z Markgröningen poszukuje od zaraz do pracy w Niemczech operatorów maszyn – mechaników procesowych tworzyw sztucznych.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

lokalizacja: Markgröningen

Obowiązki:
montaż systemów w warsztacie
Końcowy montaż u klienta
Prace przy budowie zbiorników i rurociągów głównie z tworzyw sztucznych i metalu
Łączenie i układanie rur
Demontaż starych systemów

Wymagania:
wymagane doświadczenie
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie 2650 Euro netto miesięcznie – na rękę
Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie wiadomości prosimy wpisać “Mechanik procesowy tworzyw sztucznych Niemcy”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 14660363fe5e3651

Brak tagów