€ 2100 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu na lotnisku Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 1, 2017 14:24

Lotnisko z Hamburga posiada wakat na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu terminala lotniczego.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz
Miasto: Hamburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 2100 euro miesięcznie brutto
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem maszynowo oraz ręcznie
  • mycie podłóg
  • opróżnianie koszy
  • sprzątanie poczekalni oraz toalet
  • dbanie o porządek w części restauracyjnej

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie czasy pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • terminowość, odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji zamieszkania na miejscu
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się oraz przy załatwianiu spraw formalnych
  • dla najlepszych kandydatów opcję podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech początkowo umowę na 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z aktualnym CV oraz LM na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanieterminala/06/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-hamburg-od-zaraz-sprzatanie-terminala-na-lotnisku/

ID ogłoszenia: 404592ff2c2bc101

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu na lotnisku Hamburg”

  1. dplotkowski na lipiec 10, 2017 @ 19:53

    Czy powyższa oferta pracy jest nadal aktualna? Proszę o kontakt: 605250217 lub na adres mailowy: dplotkowski@wp.pl