€ 12-14/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 24, 2019 02:20

Propozycja zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2020 z podstawową znajomością języka na stanowisku sprzątaczki.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 12 do 14 euro brutto na godzinę pracy – wyższa stawka dla osób które będą współpracować na gewerbe

Wakaty: 3

Opis stanowiska pracy:

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzątanie biur w godzinach wieczornych, od 17:00 do 01:00
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obchód po firmie, zebranie szklanek i brudnych naczyń, włączenie zmywarek, wytarcie biurek, opróżnienie koszy, posprzątanie toalet, pomieszczeń socjalnych, biur, sal konferencyjnych, odkurzenie korytarzy itp.

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • pomoc przy zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie w kompletnie wyposażonych mieszkaniach za 200 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, start od stycznia 2020, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5925e0145b03474c