€ 14-21 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur Düsseldorf 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 9, 2017 06:15

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur do podjęcia od zaraz. Oferta z Düsseldorfu dla chętnych z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy
Pensja:

  • pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę otrzymają stawkę w wysokości 14 euro brutto na godzinę
  • osoby współpracujący na polskiej lub niemieckiej działalności (gewerbe) – 21 euro

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą zespołowo oraz samodzielnie – w zależności od zlecenia
  • praca w godzinach od 16 do 24 przy sprzątaniu biur po całym dniu pracy
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wycieranie kurzy, dbanie o porządek w częściach reprezentacyjnych, gabinetów, toaletach, recepcji, pokojach socjalnych, itp.

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bezwzględna uczciwość i dyskrecja
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane referencje
  • duża dokładność, profesjonalizm, zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • samodzielny sposób wyboru warunków zatrudnienia (umowa lub własna działalność)
  • 3 miesięczny okres próbny z możliwością przejścia na stałą umowę o pracę
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca przy sprzątaniu biur, Düsseldorf″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-dusseldorf-podstawowy-jezyk/

ID ogłoszenia: 56658c0c3b8afb1e