€ 1,750.00

Dam pracę w Niemczech od zaraz opiekunka osób starszych do seniora, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad menem
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: styczeń 21, 2022 02:51

We Frankfurcie nad Menem od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech dla opiekuna lub opiekunki osób starszych. Zlecenie 2022 przy opiece nad seniorem, który wymaga wsparcia w codziennych czynnościach.

Promedica24 zajmuje się świadczeniem usług opiekuńczych dla seniorów, stale poszukujemy osób do pracy na terenie całych Niemiec.

Twoje obowiązki:
– pomoc seniorowi w codziennych czynnościach
– dbanie o gospodarstwo domowe

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego lub chęć do podjęcia nauki
– doświadczenie (rodzinne/zawodowe)

Zapewniamy:
– kurs językowy
– transport, organizację, wyżywienie
– ubezpieczenie

Zainteresowany?

Zadzwoń 514 781 802/ 519 690 504 lub przyjdź Częstochowa ul. Śląska 12/8

ID ogłoszenia: 94061e7d262a0120