€ 12,08€/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz nowoczesnej pralni z Lauterbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lauterbach
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 22, 2021 01:34

W Lauterbach od zaraz dla pracowników fizycznych propozycja ciekawej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w pralni przemysłowej ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

SFS International Sp. z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej (m.in. w Holandii, Belgii, Niemczech, Polsce). Nasi pracownicy doceniają bezpieczeństwo, transparentność oraz wsparcie firmy w pozyskaniu pracy za granicą. Jesteśmy z Wami na każdym etapie zatrudnienia. Nasi specjaliści wspierają Was na każdym kroku rekrutacji, a polscy koordynatorzy w docelowym miejscu pracy.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik pralni
Miejsce pracy: Niemcy, Lauterbach

Obowiązki: praca w 4 strefach – sortowanie odzieży, pranie, hermetyczne zamykanie, wysyłka

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
• dokładność i sumienność
• chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej

Mile widziane:
• własne auto na wyjazd lub prawo jazdy (proszę zaznaczyć w CV)
• doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy:
• Polską umowę w trybie oddelegowania
• Pracę w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2021 roku
• Zakwaterowanie w pokojach max. 2 osobowych
• Ubezpieczenie podróżne
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w stałych godzinach w systemie dwuzmianowym
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora
• Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

praca@sfsinternational.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem +48 733881106 lub +48 790 780 975.

ID ogłoszenia: 8661713ee5eaf65

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez SFS International

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez SFS International »