€ 2200€ + 24€ diety

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat. C+E k. Münster – system 3/1 – walking floor

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lingen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: lipiec 12, 2019 05:08

Agencja “Werker” dla klienta z okolic Münster poszukuje od zaraz dyspozycyjnych kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech przy przewozie towarów przemysłowych w systemie 3/1 (Walking Floor)

Werker Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie branży HR. Jesteśmy pośrednikami w zatrudnieniu pracowników na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Anglii i Irlandii.

Dla naszego Klienta niemieckiego poszukujemy :

KIEROWCY C+E

Miejsce pracy: ok. Münster
Nr. Ref. WW/LIN/2019
Obowiązki:
• przewóz różnych towarów przemysłowych (w zależności od zlecenia) na Walking Floor w systemie 3/1
• załadunek i rozładunek auta

Wymagania:
• aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i kartą kierowcy,
• minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym po krajach europejskich,
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (przede wszystkim zwroty transportowe),

Oferujemy:
• pracę w systemie 3/1 z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,
• pracę w transporcie, trasy głównie krajowe (Niemcy),
• flotę około 25 samochodów – głównie marki DAF,
• niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami socjalnymi,
• atrakcyjne wynagrodzenie:
3/1: 2200,00 € + 24 € diety
I klasa podatkowa: ok. 1950€ na rękę
III klasa podatkowa: ok. 2150€ na rękę
• dobrze wyposażone pomieszczenia socjalne na bazie firmy

Zainteresowany? Dzwoń zanim zrobią to inni: +48 784 070 891 lub prześlij swoje aktualne CV ze zdjęciem na adres: nw@werker.pl wpisując w tytule
WW/LIN/2019
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

ID ogłoszenia: 3945d25aa6d0de96