€ od 1500 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Hamburg na produkcji lamp samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: Styczeń 7, 2016 3:57 am

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu i pakowaniu lamp samochodowych marek premium. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1500 euro brutto/mc

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za ręczne montowanie części do lamp samochodowych. Obowiązkiem pracownika będzie również kontrola jakości poprzez podłączanie gotowych lamp do urządzenia diagnostycznego oraz odczytywanie parametrów. Gotowe i sprawne lampy pracownik będzie pakował.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • ostrożność
  • spostrzegawczość
  • dokładność
  • przywiązywanie uwagi do szczegółów

Zapewniamy:

  • na miejscu wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery
  • inne wynagrodzenie dla osób ze znajomością języka niemieckiego – początkowo 1650 euro brutto miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “Produkcja lamp samochodowych, Hamburg” z CV, LM oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na poniższy adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

Prosimy nie zapomnieć o załączeniu aktualnych danych do kontaktu.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-hamburg-na-produkcji-lamp-samochodowych-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 695568da98bebd1f