€ 10.45€ +plus dodatki

Dam pracę w Niemczech na magazynie z odzieżą dla par bez języka w Altenkunstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Altenkunstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 4, 2021 1:10 am
  • Wygasa: 6 dni, 2 godzin

Na magazynie sklepu online z odzieżą od zaraz w Altenkunstadt propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie także dla par przy kompletacji zamówień.

Komisjoner/Magazynier (Mile widziane pary)
Praca na magazynie sklepu internetowego z odzieżą.w Altenkunstadt/Bayern

Obowiązki:

•Zbieranie zamówień
•Sortowanie
•Pakowanie i przepakowywanie produktów
•Obsługa skanera
•Przyjmowanie towaru

Warunki pracy:

•Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym
•Gotowosc pracy w nadgodzinach(wszystkie nadgodziny są regularnie wypłacane)
•Mile widziane własne auto
•Godzinna stawka pracy: 10,45 € plus dodatki na zakwaterowanie
•Zapewnione zakwaterowanie, oraz dofinansowania pokrywające jego koszty
•Stały kontakt i pomoc agencji pracy

Worklogistic GmbH
to niemiecki pracodawca o nienagannej opinii ztrudniający pracowników na terenie całych Niemiec. Swoim pracownikom zapewniamy godne i sprawiedliwe warunki pracy z niemiecką umową o pracę, ubezpieczeniem zdrowotnym oraz dostępem do wszelkich świadczeń socjalnych. Zapewniamy całkowite wsparcie w znalezieniu zakwaterowania oraz przy organizowaniu niezbędnych do pracy dokumentów.
Poszukujemy pracowników na produkcję I komisjonowanie bez wymaganego języka niemieckiego, oraz fachowców z komunikatywnym językiem njemieckim.

OFERUJEMY

Niemiecką umowę o pracę
Umowa na czas nieokreślony
Ubezpieczenie
Mieszkanie z pokryciem kosztów
Punktualne wypłaty
Pomoc w załatwianiu spraw urzędowych
Organizowanie dojazdu do pracy
Dla chętnych pomoc w załatwianiu kursów języka niemieckiego

APLIKOWANIE O PRACĘ

Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim, bądź niemieckim na adres mailowy

marie.blaszynski@worklogistic.de
kamila.radwan@worklogistic.de
klaudia.bombala@worklogistic.de

Kontakt telefoniczny

Marie Blaszynski: 00491719075796
Kamila Radwan: 0049 15151428695
Klaudia Bombala: 004915123497398

Bardzo prosimy o dodanie niniejszej klauzuli do państwa maila, bądź samego CV:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID ogłoszenia: 76560b4d9d99ec12

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Worklogistic GmbH

Ostatnie przedmioty dodane przez Worklogistic GmbH »