€ 1300 euro netto

Dam pracę w Niemczech na magazynie operator wózków widłowych ok. Drezna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 10
  • Opublikowany: grudzień 18, 2016 07:29

Agencja pośrednictwa dla klienta z okolic Drezna poszukuje operatorów wózków widłowych zdecydowanych do podjęcia legalnej pracy w Niemczech na magazynie, gdzie składowane są części samochodowe.

Agencja Pośrednictwa Pracy OK JOB Sp. z o.o., wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 12732, poszukuje dla swojego klienta osoby na stanowisko Operator wózka widłowego.

Operator wózków widłowych (Okolice Drezna)

Opis stanowiska:
• Praca jest na magazynie kolo Drezna gdzie składowane są części do samochodów osobowych.
Wymagania:
Wymagania:
• Język niemiecki w stopniu komunikatywnym,
• Doświadczenie na wózkach widłowych bocznych i regalach wysokiego składowania.
• Dojazd do pracy we własnym zakresie
Oferujemy:
Oferujemy:
• Stawka 1100€-1300€ netto
• Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę.
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Aplikuj: biuro@okjob.com.pl lub: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=68deba67404d4b9eb2b338d8f93cafd3

ID ogłoszenia: 126585134e34d4f2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: biurookjob
  • Zarejestrowany od: październik 5, 2016

Inne przedmioty dodane przez biurookjob

Ostatnie przedmioty dodane przez biurookjob »