€ Od 15€/h +premie

Dam pracę w Niemczech na magazynie mrożonek bez znajomości języka od zaraz w Waldenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Waldenburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 10, 2023 01:12

Na magazynie hurtowni mrożonek dla komisjonerów dostępna od zaraz ciekawa praca w Niemczech przy kompletacji towarów. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie dla pracowników.

O ofercie:

Aktualnie do magazynu niemieckiej sieci supermarketów poszukujemy pracowników na dział produktów głęboko mrożonych. To praca w niskiej temperaturze, nawet do -24 stopni Celsjusza. Ale nie martw się, z nami nie zmarzniesz – zapewniamy ciepłą odzież ochronną i przerwy na rozgrzanie się.

Po uprzednim szkoleniu dowiesz się, jak wykonywać powierzone obowiązki. Do Twoich zadań będzie należeć kompletacja zamówień i przygotowanie ich na czas do bezpiecznego transportu. To praca na słuchawce z wykorzystaniem elektrycznego wózka widłowego.

Zmiana zazwyczaj planowana jest od 6.00 do 14.00 lub od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, z możliwością dodatkowej pracy w soboty lub w nadgodzinach. Praca na nocki, w niedziele i święta jest dodatkowo płatna.

Przed wyjazdem do Niemiec dopełnimy wszelkich formalności. Proces rekrutacji przebiega zdalnie, więc wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu.
Uwierz, znamy się na rzeczy. Co roku zatrudniamy nawet 15 000 nowych pracowników – dołącz do nich!

OBOWIĄZKI

  • Kompletowanie zamówień na słuchawce (pick by voice) przy użyciu wózków elektrycznych
  • Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali
  • Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki

Benefity

  • Terminowe wypłaty
  • Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
  • Rekrutacja online – bez wychodzenia z domu!
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
  • Dostęp do Wi-Fi
  • Ubezpieczenie pracownicze
  • Zorganizowany transport do/z pracy

WYMAGANIA

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziane doświadczenie na wózku elektrycznym z platformą dla kierowcy

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: www.ottoworkforce.pl/home/jobs/21592?lang=pl-pl

ID ogłoszenia: 1796405feb4a39dd