€ 12.80

Dam pracę w Niemczech na budowie w Zwickau jako Malarz – specjalista od fasad

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zwickau
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: nieokreslony
  • Opublikowany: lipiec 17, 2016 05:09

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech w budownictwie na terenie Zwickau w charakterze malarza – specjalisty od fasad. Propozycja kierowana do osób z doświadczeniem oraz minimum komunikatywną znajomością języka.

Bergermann – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy.

Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Malarz/specjalista od fasad – niemiecka umowa o pracę
Miejsce pracy: Zwickau

Opis stanowiska:
– Tapetowanie
– przygotowanie podłoża pod malowanie
– standardowe prace malarskie
– Fasady zewnętrzne – izolacja termiczna
– Szlifowanie płyt gipsowo-kartonowych

Wymagania:
– komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w pracy jako malarz budowlany
– prawo jazdy kat. B
– chęć zatrudnienia na stałe
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie od 12,80€/h
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule MAL/01/2016

ID ogłoszenia: 8505788e654ab9fc

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Bergermann
  • Zarejestrowany od: lipiec 15, 2016

Inne przedmioty dodane przez Bergermann

Ostatnie przedmioty dodane przez Bergermann »